Menu
Zadaj pytanie

Partnerzy

Firmy zaprzyjaźnione z QubSoft, firmy z którymi lubimy współpracować...

  Digitland

 • digitland
 • Firma Digitland została założona w 1991 r. przez ekspertów w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem oraz specjalistów do tworzenia zaawansowanych systemów informatycznych. Dzięki doświadczeniom zbieranym w Polsce i na Zachodzie, ludzie tworzący tą firmę mieli kompletną wizję rozwoju działającej już na wolnorynkowych zasadach polskiej gospodarki i jej potrzeb w zakresie komputerowych systemów zarządzania.

  "Kompetencje i solidne, wieloletnie doświadczenie to nasza mocna strona"

  Zintegrowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem produkowane przez firmę DIGITLAND stosowane są dziś w ponad 1000 dużych, średnich i małych przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych i usługowych, między innymi w takich branżach jak: przemysł spożywczy, motoryzacja, elektronika, informatyka, art. papiernicze, zabawki, art. gospodarstwa domowego, chemia gospodarcza, budownictwo.

  Enova

 • enova
 • Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365.

  Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy.

  System jest doceniony przez 8 500 Klientów i jest dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

  Symplex

 • symplex
 • To Polski producent oprogramowania, od 1992 roku realizuje swój rozwój poprzez dystrybucje systemu Small Business. Szeroka sieć dystrybucji, profesjonalne wsparcie techniczne, gwarantują pełen komfort pracy na oferowanych systemach.

  „20 lat doświadczenia, dedykowane rozwiązania dla wielu branż”

  Firma Symplex oferuje oprogramowanie do kompleksowej obsługi małych i średnich firm. Zawierające wszystkie niezbędne moduły i funkcjonalności.

  Orinoko

 • orinoko
 • Orinoko Szkolenia & Doradztwo to firma szkoleniowo doradcza z ponad 10 letnim doświadczeniem. Nasz zespół to ludzie z pasją, zaangażowani w pozytywne zmiany swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie, schematy i programy edukacyjne opracowane przez naszych trenerów wewnętrznych oraz szeroki wachlarz trenerów branżowych, z którymi współpracujemy na co dzień powoduje, iż jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu szkoleniowo-doradczego. Referencje naszych klientów są najlepsza oceną naszej pracy.

  “Skuteczne zmiany. Na dobre”

  Nasi klienci to min.: Link 4, IFM, GPD, Fitlife, Atmoterm S.A.

  ESM Logistics

 • ESM Logistics
 • Nasz cel to zapewnienie jak najwyższej jakości profesjonalnych usług dla wszystkich partnerów. Oferowane przez nas rozwiązania logistyczne mają charakter projektów indywidualnych tworzonych pod kątem potrzeb i oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa. Bazą rozwiązań logistycznych, oprócz centrów magazynowych własnych i wynajmowanych, są nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne.

  „ESM Logistics to globalny operator i kompleksowe rozwiązania – pracujemy cały czas na tym doborem i dostosowaniem naszych rozwiązań do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Logistyka jest po prostu jest naszą pasją.”

  Dostarczamy sprawdzone rozwiązania godne zaufania, bo korzysta z nich od kilku lat jeden z największych polskich sklepów internetowych Agito – grupa Allegro.

  Nasi klienci to min.: agito.pl, allegro.pl, 4energy.pl, Patrol, Martex

Jesteśmy zintegrowani z